PREDANÉ - VEĽKÁ ZÁHRADA S CHATKOU - ČIČKY - MAJER

 

PREDAVAJÚCI

Dobrý deň p. Čarnoký,

 

Posielam vám svoj text - recenziu, ktorý môžete umiestniť na svoje web stránky. Ešte raz vám za perfektnú prácu ďakujem.

 

s pozdravom - J. Veselý

 

  

" Na realitnú kanceláriu p. Čarnokého som sa obrátil po zhliadnutí jeho web stránok. Zaujal ma na nich jeho e-bok - „7 najčastejších chýb pri predaji nehnuteľnosti“. Keď som si ho prečítal moje váhanie s predajom mojej záhrady sa premenilo na rozhodnutie osloviť ho. Veľmi oceňujem jeho spôsob komunikácie, ktorým na mňa, ako potencionálneho klienta, hneď nenaliehal. Pokojne a vecne ma postupne presvedčil o svoje odbornosti natoľko, že som sa rozhodol predaj nehnuteľnosti zveriť do jeho rúk. Veľmi na nás zapôsobilo video, ktoré o záhrade pripravil a aj príprava samotnej web stránky, na ktorej bola záhrada ponúkaná. A hoci sa predaj, kvôli požiadavkám kupujúceho, nakoniec predĺžil na niekoľko mesiacov, nebolo možné na jeho komunikácii badať ani náznak nervozity. Nakoniec sme vďaka nemu všetky „prekážky“ zdolali a predaj sa nakoniec zrealizoval. Pre jeho seriózny prístup a odbornosť ho jednoznačne odporúčam aj iným.

Jozef Veselý, Košice "

 

PREDANÉ - 2-IZBOVÝ BYT, PAJOROVÁ ULICA, STARÉ MESTO

PREDAVAJÚCE

 FOTO 

Dobrý deň.

Pri predaji bytu sme si vybrali realitného makléra p. Čarnokyho. Už naše prvé stretnutie bolo veľmi príjemné. Skôr, ako sme sa stihli niečo spýtať, na konkrétnych príkladoch nám podrobne vysvetlil, aký je postup. Pred predajom nás  oboznámil s viacerými svojimi úspešnými ponukami, ktoré sa približovali k tej našej a tak sme si ich mohli porovnať s našou predstavou o predaji.

 Pri každom úkone nás o všetkom informoval a každú našu pochybnosť trpezlivo vysvetlil. Neodmietol nám pomoc ani pri následných úkonoch spojených s prepisom médií. Vďaka jeho profesionálnemu prístupu sa predaj uskutočnil k našej spokojnosti. P. Čarnokymu  prajeme veľa zdravia a úspechov v ďalšej práci. Pre jeho seriózne a ľudské jednanie ho môžeme odporúčať aj druhým.

                                               Sestry Šemegové

  


PREDANÉ - 1-IZBOVÝ BYT, ROVNÍKOVÁ ULICA, NAD JAZEROM

PREDAVAJÚCI

Dobrý deň,

Pred ôsmimi rokmi som kupoval 1-izbový byt a tohto roku 2018 realizoval jeho predaj.
Ako kúpu tak aj predaj riadil p. Štefan Čarnoký.
Pri vybavovaní najvýhodnejšiej hypotéky a tiež pri predaji môžete očakávať odbornosť, neustálu informovanosť a korektnosť.
Môžem vrelo odporúčiť a poďakovať sa za naozaj profesionalný prístup a bezstarostnú kúpu a aj predaj nehnuteľnosti.

S pozdravom
Ing. Csaba Lakatoš

 


PREDANÉ - 3 IZBOVÝ BYT, KRUPINSKÁ ULICA, KOŠICE - SEVER, 6 m LODŽIA, 56 m2

 

KUPUJÚCI

Manželia Peter a Miroslava Špakovi


PREDANÉ - 3 IZBOVÝ BYT, KROSNIANSKA, KOŠICE - DARGOVSKÝCH HRDINOV, PLASTOVÉ OKNÁ, 64 m2

Pancurák

PREDAVAJÚCI

Dobrý deň,

s predajom nášho bytu v Košiciach na Krosnianskej ulici, ktorý ste zastrešoval sme veľmi spokojní. Váš prístup, rýchlosť a serióznosť jednania bol na profesionálnej úrovni. Vašu agentúru odporúčime aj ďalším záujemcom.

S pozdravom  Ján Onofrej

klient
 

KUPUJÚCI

Dobrý deň, chcel by som sa podeliť o pozitívnu skúsenosť s realitným maklérom Štefanom Čarnokym realitnej spoločnosti RE NE Agency. Sprostredkoval nám a zabezpečil kúpu 3-izbového bytu v Košiciach. Boli sme maximálne spokojní s profesionalitou a ústretovosťou zo strany makléra v každej oblasti od ponuky nehnuteľnosti, komunikácie s predávajúcim, zabezpečenia kompletného právneho servisu a služieb spojenými s príslušnými úradmi vrátane Katastra nehnuteĺností. V budúcnosti budeme túto realitnú kanceláriu len odporúčať.

Milan Pancurák s manželkou

Pancurák

 


PREDANÉ - NEPREDANÉ / 4 IZBOVÝ BYT, LADOŽSKÁ, KOŠICE - NAD JAZEROM, REKONŠTRUKCIA, 80 m2

 

PREDAVAJÚCA

Dobrý deň.

Pri predaji môjho bytu som bola veľmi spokojná s prácou realitného makléra p. Čarnokyho. Po rýchlom a profesionálnom jednaní sa aj predaj uskutočnil. No v zložitej životnej situácií v ktorej som sa náhle ocitla som musela predaj zrušiť. Pán Čarnoký mi veľmi pomohol. Verím, že rovnako ochotne pomohol aj strane kupujúcich. Túto agentúru hlavne jednanie a serióznosť p. Čarnokyho môžem všetkým odporúčiť.                                               

Ivana Schmidtová

2016-01-017
 

 

PREDANÉ - POZEMOK V PRIEMYSELNEJ ZÓNE NA HNILECKEJ ULICI V GELNICI 2507 m2

2016-01-018

PREDAVAJÚCI

klient 

 

S prácou realitnej kancelárie Reneagency sme boli veľmi spokojní. Predovšetkým komplexnosť služieb vrátane prípravy zmlúv, ocenenia nehnutelnosti, rokovania s potencionálnymi kupujúcimi a financujúcou bankou a najmä osobné nasadenie a iniciatíva pána Čarnokyho sú charakteristické pre prácu Reneagency. Môžem len odporúćať.

Ing. Doc. Peter Hrnčiar Konateľ, Abditus s.r.o.


KUPUJÚCI

klient 

 

Dobrý deň, Realitná kancelária RE NE AGENCY so sídlom v Košiciach mi zrealizovala kúpu nehnuteľnosti, čo sa mi veľmi páčilo korektné jednanie a prístup k jednotlivým postupom od obhliadky až po samotný zápis do katastra nehnuteľnosti. Majiteľ p. Čarnoky je veľmi ústretový , dohodnuté veci platia atď .... Môžem túto Realitnú kanceláriu doporučiť všetkým klientom, ktorí uvažujú o kúpe alebo o predaji nehnuteľnosti.

S pozdravom R. Munnich


PREDANÉ - 3 IZBOVÝ BYT, METEOROVÁ, KOŠICE - NAD JAZEROM, MUROVANÉ JADRO, 65 m2

2016-01-17

PREDAVAJÚCI

Skvelý a príjemný prístup, ochotný poradiť v rôznych situáciach. V budúcnosti určite by som si vybral len Vás a určite odporúčim dalším mojim známym.

Ján Havlík

 


KUPUJÚCI

Dobrý deň, chceme sa vám veľmi pekne poďakovať za rýchle jednanie a ústretovosť pri vybavovaní bytu. Úplne najviac nás potešilo, že ste byt hneď po podpísaní rezerváčnej zmluvy stiahli z ponuky, pretože väčšinou to nikto neurobí, nás to veľmi potešilo, pretože to bol profesionálny prístup. Ďakujeme aj za vysvetlenie priebehu kúpy a postup po odovzdaní bytu, ako ďalej postupovať. Prajeme ešte veľa spokojných klientov a určite budeme odporúčať, pretože my sme boli veľmi spokojní.

Simona a Tomáš Halecký.

Halecký  

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

e-book 7 najčastejších chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov