" Na realitnú kanceláriu p. Čarnokého som sa obrátil po zhliadnutí jeho web stránok. Zaujal ma na nich jeho e-bok - „7 najčastejších chýb pri predaji nehnuteľnosti“. Keď som si ho prečítal moje váhanie s predajom mojej záhrady sa premenilo na rozhodnutie osloviť ho. Veľmi oceňujem jeho spôsob komunikácie, ktorým na mňa, ako potencionálneho klienta, hneď nenaliehal. Pokojne a vecne ma postupne presvedčil o svoje odbornosti natoľko, že som sa rozhodol predaj nehnuteľnosti zveriť do jeho rúk. Veľmi na nás zapôsobilo video, ktoré o záhrade pripravil a aj príprava samotnej web stránky, na ktorej bola záhrada ponúkaná. A hoci sa predaj, kvôli požiadavkám kupujúceho, nakoniec predĺžil na niekoľko mesiacov, nebolo možné na jeho komunikácii badať ani náznak nervozity. Nakoniec sme vďaka nemu všetky „prekážky“ zdolali a predaj sa nakoniec zrealizoval. Pre jeho seriózny prístup a odbornosť ho jednoznačne odporúčam aj iným. Jozef Veselý, Košice "
Dobrý deň. Pri predaji bytu sme si vybrali realitného makléra p. Čarnokyho. Už naše prvé stretnutie bolo veľmi príjemné. Skôr, ako sme sa stihli niečo spýtať, na konkrétnych príkladoch nám podrobne vysvetlil, aký je postup. Pred predajom nás oboznámil s viacerými svojimi úspešnými ponukami, ktoré sa približovali k tej našej a tak sme si ich mohli porovnať s našou predstavou o predaji. Pri každom úkone nás o všetkom informoval a každú našu pochybnosť trpezlivo vysvetlil. Neodmietol nám pomoc ani pri následných úkonoch spojených s prepisom médií. Vďaka jeho profesionálnemu prístupu sa predaj uskutočnil k našej spokojnosti. P. Čarnokymu prajeme veľa zdravia a úspechov v ďalšej práci. Pre jeho seriózne a ľudské jednanie ho môžeme odporúčať aj druhým.
Dobrý deň, Pred ôsmimi rokmi som kupoval 1-izbový byt a tohto roku 2018 realizoval jeho predaj. Ako kúpu tak aj predaj riadil p. Štefan Čarnoký. Pri vybavovaní najvýhodnejšiej hypotéky a tiež pri predaji môžete očakávať odbornosť, neustálu informovanosť a korektnosť. Môžem vrelo odporúčiť a poďakovať sa za naozaj profesionalný prístup a bezstarostnú kúpu a aj predaj nehnuteľnosti. S pozdravom Ing. Csaba Lakatoš

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

e-book 7 najčastejších chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov