Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


ZÁHRADA S CHATOU - VČELÁRSKA PASEKA - VYŠNÉ OPÁTSKE

 

673 m2

 

*** P R E D A N É ***

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne Vám ponukám na predaj záhradu s murovanou chatou so súpisným číslom v záhradkarskej oblasti Vyšné Opátske – Včelárska paseka v Košiciach. K záhrade vedie prístupová cesta a je vzdialená 800 m od Kostola Božského Srdca Ježišovho na Vyšnom Opátskom.

Záhrada je z každej strany oplotená a má tvar obdĺžnika s dĺžkou cca 45 m a šírkou cca 14 m. Celková výmera pozemku je 619 m2 a zastavaná plocha a nádvorie má 54 m2 spolu 673 m2. Na začiatku pozemku naľavo od bráničky je malý výklenok vhodný na parkovacie miesto pre menšie vozidlo, po menšej úprave je možné tento priestor využiť pre väčšie auto. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy (jabloň, hruška, čerešňa, slivka, figa...), kriky a jahody. V hornej časti pozemku je situovaná murovaná chata (kváder) s pozinkovanou plechovou strechou. Bola postavená v 80 rokoch a jej úžitková plocha je cca 67,96 m2. Chata ma pivnicu s dvoma miestnosťami (rozmery pivnice 3,92 m x 3,48 m x 1,85 m= 11,8 m2  a 3,97 m x 2,40 m x 1,94 m= 18,5 m2 a 1,30 m x 3,20 m = 4,16 m2) a pozostáva z menšej chodby (rozmery chodby 3,77 m x 1,12 m = 4,2 m2), kuchyne (rozmery kuchyne 3,94 m x 2,14 m = 8,4 m2) a väčšej obývacej izby (rozmery obývacej izby 5,66 m x 3,70 m = 20,9 m2) s drevenou palubovou podlahou (z dôvodu piecky na pevné palivo v kuchyni je možné v tejto izbe zriadiť krbovú vložku). V kuchyni na podlahe sa nachádza keramická dlažba, piecka na drevo, sporák napojený na externú plynovú bombu a staršia kuchynská linka. Pred vstupom do chaty je vonkajšie sedenie s krbom (10,3 m2). Do chaty je zavedená elektrická energia. Vodovodná prípojka nie je, ale je možnosť zavedenia vody do chaty prostredníctvom vlastnej studne. Suché WC. Mesačne náklady na prevádzku sú 11,- € za elektrickú energiu a ročná daň za nehnuteľnosť je 145,- €.

Pozemok je bez akýchkoľvek tiarch (jeden vlastník).

 Túto nehnuteľnosť predávam na základe písomného poverenia majiteľa o výhradnom poskytovaní realitných služieb.

Cena nehnuteľnosti je uvedená už vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.

Ak Vás táto ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si so mnou OBHLIADKU, prípadne si vyžiadajte ďalšie informácie o mieste kde môžete RELAXOVAŤ POČAS VOĽNÝCH DNI A UŽIVAŤ SI KĽUD A TICHO.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti.

Viac na www.reneagency.sk

Osobná web stránka nehnuteľnosti:

https://stefancarnoky.sk/zahrada-s-chatou-v-elarska-paseka-vy-ne-opatske

Cena  26 000,- € 

(v prípade viacerých záujemcov o túto ponuku, si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku)

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Cena

 

26 000,- €

(v prípade viacerých záujemcov o túto ponuku, si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku)

 

Kontakt

Vaša realitná maklérka

zuzka

Mgr. Zuzana Čarnoká

tel. 0918 219 242

e-mail: zuzana.carnoka@reneagency.sk

web: www.reneagency.sk

Kontaktný formulár