Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


STAVEBNÝ POZEMOK, DRUŽSTEVNÁ PRI HORNÁDE, ČASŤ MALÁ VIESKA

POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU, DRUŽSTEVNÁ PRI HORNÁDE - ČASŤ MALÁ VIESKA

 

* * * P R E D A N É * * *

Popis nehnuteľnosti

 

* * * P R E D A N É * * * 

 

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam KRÁSNY udržiavaný ROVINATÝ, OPLOTENÝ stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu iba 10 km z centra Košíc (Námestie Maratónu mieru) v obci Družstevná pri Hornáde v časti MALÁ VIESKA v zastavanom území obce. Je to presne taká vzdialenosť ako keby ste dochádzali z Krásnej do centra mesta k Námestiu Maratonca mieru.

Pozemok sa nachádza na ulici (Vápenná) s dobrým napojením buď cez Budimír smerom do Košíc (15,3 km – 16 minút autom), alebo cez Kostoľany nad Hornádom okolo kameňolomu cez Kostoliansku cestu (10,4 km – 16 minút autom) do Košíc na tichom mieste s výhľadom na pole a les.

V zadnej časti na pozemku sa nachádza drevený altánok so zámkovou dlažbou, záhradný domček a suché WC. Na pozemku sa nachádza VLASTNÁ STUDŇA – vŕtaná, ma 7 metrov, voda je pitná s posledným rozborom v roku 2012. Pozemok má tvar pravidelného obdĺžnika, má šírku cca 17,0 m a dĺžku cca 59 m celková výmera pozemku je 963 m2. Na príjazdovej spevnenej ceste je v súčasnosti vedená inžinierska sieť – KANALIZÁCIA a ČOV (od roku 2017), na ktorú je možné budúci rodinný dom pripojiť. Čo sa týka elektriny, v súčasnosti zriadena rozvodová skriňa, SKOLAUDOVANÁ. Pozemok sa využíva ako každoročne udržiavaná záhrada na relax a oddych. V okolí pozemku prebieha výstavba rodinných domov. 

Občianska vybavenosť v okolí: - obec Družstevná pri Hornáde  ponúka širokú občiansku vybavenosť -  Základná škola, Materská škola, Školská jedáleň, Kultúrny dom, Všeobecná ambulancia pre dospelých , Pošta, Obecný úrad, Rím. kat. farský úrad, Zástavka autobusov – 900 m Zástavka vlaku – 1,9 km, Potraviny Milk-Agro – 750 m, potraviny FRESH – 1,7 km 

Pozemok je bez akýchkoľvek tiarch (jeden vlastník). 

Túto nehnuteľnosť predávam na základe písomného poverenia majiteľa o výhradnom poskytovaní realitných služieb.

Cena nehnuteľnosti je uvedená už vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.

Ak Vás táto zaujímavá ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si OBHLIADKU, prípadne si vyžiadajte ďalšie informácie. Prípadne sa môžete ísť pozrieť priamo na miesto, kde bude stáť VAŠE VYSNÍVANÉ BÝVANIE.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti. Viac na www.stefancarnoky.sk 

Videoprehliadka

Kontakt

úprava e-mail 

Adresa

Slovenská 26, 040 01 Košice

Telefón

Sociálne siete

Cena

63 000,00 EUR 

REFERENCIE MOJICH KLIENTOV

 

MOJE SLUŽBY

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF