Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RODINNÝ DOM POD KRÁĽOVOU HOĽOU, ZLATNO

Nachádza sa blízkosti chránenej krajinnej oblasti Muránskej planiny,

Slovenského raja a lyžiarskych stredísk Telgárt, Polomka, Dedinky,

Mlynky, Biele Vody.

 

P R E D A N É

Popis nehnuteľnosti

Chceli by ste relaxovať a weekendy tráviť po Kráľovou hoľou na Horehroní v dedinke Zlatno? Je tam na predaj, suchý tehlový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii. V dome boli vymenené všetky okná za úplne nove drevené eurookná, nová omietka v exteriérovej časti. Nachádza sa na južnej parcele - slnečný pozemok so IS okrem plynu, pretože Zlatno nie je ako obec plynofikovaná. Na prízemí je veranda, kuchynka, toaleta a tri miestnosti. Podlaha je keramická. Pekné priestranné izby, vystierkované s novou elektroinštaláciou.

Na prízemí pri kuchyni je aj murovaná izba - špajza s vetraním tak ako i toaleta je s oknom. Schodišťom sa dostaneme na druhé poschodie.

Druhé podlažie pozostáva s novej presklenej terasy s ktorej je prekrásny výhľad na okolie. Chodba so špajzou a novou druhou kúpeľňou s toaletou. Kuchyňa a tak isto tri izby ako na prízemí. Je tu ešte poschodie na do podkrovia , s ktorého je možné do budúcna urobiť ďalšie bývanie a podkrovné izby.

Strecha je sedlová, plechová. Dom má vlastný bezpečnostný systém na alarm, kúrenie je kombinované na pevné palivo a akumulátorové elektrické pece. V dome je obecný rozvod vody, trojkomorový septik, studňa s pumpou na dvore. Celý dom je oplotený novým plotom - pletivom, na konci parcely a záhrady je potôčik. Dom je možné užívať hneď po kúpe a za domom je dosť miesta na vybudovanie grilu a oddychových drobných stavieb.

Ideálne miesto na relax a oddych. Vhodný aj na trvalé bývanie aj podnikanie. Nachádza sa blízkosti chránenej krajinnej oblasti Muránskej planiny, Slovenského raja a lyžiarskych stredísk Telgárt, Polomka, Dedinky, Mlynky, Biele Vody. Táto dedinka je v poslednej dobe veľmi vyhľadávanou turistickou oblasťou.

VÝHODY: • po vymaľovaní interiéru IHNEĎ obývateľný • ideálne miesto pre REKREÁCIU a ODDYCH • nové drevené eurookná • pekný rovinatý pozemok • NÁDHERNÁ PRÍRODA

Rodinný dom je obývaný menej ako 4 mesiace v roku.

Túto nehnuteľnosť predávame na základe písomného poverenia majiteľa o výhradnom poskytovaní realitných služieb.

Nehnuteľnosť je možné pre financovať formou hypotekárneho úveru s ktorým Vám ochotne a odborne pomôžeme. ZAHOĎTE STAROSTI S VYBAVOVANÍM HYPOTÉKY ... ZARIADIME to za VÁS v banke BEZPLATNE ...

Cena nehnuteľnosti je uvedená už vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, kompletné právne poradenstvo a servis.

Ak niekoho táto zaujímavá ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si OBHLIADKU.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti. Viac na www.stefancarnoky.sk 

Videoprehliadka

Kontakt

prava-e-mail

Adresa

Slovenská 26,
040 01 Košice

Telefón

Cena

49 990,00 EUR

REFERENCIE MOJICH KLIENTOV

 

MOJE SLUŽBY

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF