Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PODZEMNÁ VÍNNA PIVNICA - STREDA NAD BODROGOM - SKLADNÁ ULICA

Popis nehnuteľnosti

Na predaj Vám ponúkam PODZEMNÚ VÍNNU PIVNICU v STREDE NAD BODROGOM na Skladnej ulici postavenú pred rokom 1976. Veľkosť pivnice s pozemkom nájdete v priloženom geometrickom pláne v prezentácii v uvedených rozmeroch. Predmetom predaja sú 3 parcely 1960/69 43 m2, 1960/28 160 m2 a 1960/70 2 m2. Je tu možnosť prehĺbenia a zväčšenia pivničného priestoru do tufového kameňa. Výška stropu 2,03 m. Do pivnice je zavedená elektrina, pred vstupným portálom (cca 5 m) je vybudovaná vodovodná šachta, kde je možné sa napojiť na obecný vodovod, vstupný portál je oplotený a pred ním sa nachádza drevený stôl a lavice na sedenie. Ročná daň za nehnuteľnosť 10 €. Elektrika 7 € štvrťročne.

Táto oblasť je jedinečná z hľadiska svojich prírodných podmienok, geologický substrát predstavujú sopečné tufy, klíma je daná dlhou a suchou jeseňou, ktorá je zabezpečená bariérou Zemplínskych vrchov. Raritou týchto pivníc je pleseň. Aj keď je u nás doma nevítaná, v tokajských pivniciach je žiadaná. Ušľachtilá pleseň s prezývkou “pleseň pijak” žije v symbióze s tokajským vínom. Cladosporium cellare je na báze penicilínu, vstrebáva výpary vína z drevených sudov a zároveň pomáha vínu chytiť tu správnu arómu a chuť. Takisto pomáha regulovať vlhkosť v pivnici.

Dohodnutá cena nehnuteľnosti je vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.

Ak Vás táto zaujímavá ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si OBHLIADKU.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti. Viac na www.stefancarnoky.sk

Osobná web stránka nehnuteľnosti: https://stefancarnoky.sk/podzemna-vinna-pivnica-streda-nad-bodrogom-skladna-ulica

 

Videoprehliadka

Cena

 

21 800 ,- €

 

NOVÁ CENA

 

17 000,- €

 

 

Štefan Čarnoký

 

Moje meno je Štefan Čarnoký, som realitný maklér s bohatými skúsenostami s predajom nehnuteľností a s viac ako 320 spokojnými zákazníkmi od roku 2005. Pôsobím v Košiciach a okolí.

Vo voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, kde s priateľmi vyrážame každú nedeľu ak je to možné a nám praje aj dobré počasie na cyklopotulky. V aute rád počúvam hudbu a ďalšia moja záľuba je vo varení.

Svoju prácu sa snažím robiť korektne,  zodpovedne a hlavne sa usilujem byť pre svojich zákazníkov užitočný s mojimi dlhoročnými skúsenosťami v realitnom biznise. Nakoľko každá realitná transakcia je iná, svojim spôsobom špecifická, je potrebné s každým klientom komunikovať individuálne, aby spokojnosť bola obojstranná - aj na strane predávajúcich a aj na strane kupujúcich.

Špecializujem sa na lokalitu mestskej časti Košice - Nad Jazerom.

 

 


Štefan Čarnoký

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF