Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


OBCHODNÝ PRIESTOR - FLORIÁNSKA - KOŠICE - 220 m2

 

P R E D A N É

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ

Na predaj Vám ponúkam Obchodný priestor na PRÍZEMÍ o výmere 220 m2 na Floriánskej ulici v Košiciach. Priestor disponuje VÝKLADOM z ulice a NAKLADACOU RAMPOU s PARKOVANÍM zo zadnej časti obchodného priestoru pre 4 AUTÁ. Priestor sa dá variabilne upraviť podľa vlastnej požiadavky nového vlastníka od pôvodného usporiadania, tak ako je to znázornené v pôdoryse v prezentácii. Vykurovanie je riešené prostredníctvom vlastnej kotolne so samostatným meračom. Elektrina a voda je taktiež riešená samostatnými meračmi. Náklady: Telefón 30,- €, Internet 14,- €, Odvoz odpadu 66,- €, Elektrika 46,- €, (Správca BYTY SERVIS s.r.o. : Zálohová platba 191,71 ,- € zahrnuté kúrenie, voda teplá, studená, ohrev teplej vody ... Vyúčtovanie podľa skutočnej spotreby). 

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:

Priestor pozostáva z 4 miestnosti

Ulica: Floriánska

Úžitková plocha: 220 m2

Poschodie: prízemie

Orientácia: sever - juh

Bezpečnosť: Bezpečnostné zariadenie Paradox.

DISPOZÍCIA:

- vstupná hala (žulová podlaha) cca 11,87 m x 8,59 m = 101,19 m2, miestnosť vhodná na kanceláriu pre majiteľa, vedúceho (laminatová podlaha) cca 4,7 m x 3,52 m = 16,59 m2, veľká miestnosť s vstupom z nakladacej rampy (dlažba) cca 11,07 m x 8,07 m = 89,33 m2 s menšou kuchynkou a vstupom na 1 toaletu s umývadlom a výlevkou (keramická dlažba) cca 5,03 m x 3,60 m= 18,10 m2.

* priestor sa využíval ako sídlo firmy s vzorkovou predajňou a veľkoskladom

* výhodou je variabilné riešenie

LOKALITA a OKOLIE:

* výhodná lokalita zo strategických dôvodov sídliska Kuzmányho a developerského projektu Cassovar a  pôsobiacej spoločnosti T-com.

* priestory pri úspešných kaviarňach, reštauráciach, obchodoch.

Ak Vás táto ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si so mnou OBHLIADKU, prípadne si vyžiadajte ďalšie informácie.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti.

Viac na www.stefancarnoky.sk  www.reneagency.sk

Osobná web stránka nehnuteľnosti:

https://stefancarnoky.sk/obchodny-priestor-florianska-kosice-220-m2

Cena

380 000,- €

1727,- €/ m2

Štefan Čarnoký

 

Moje meno je Štefan Čarnoký, som realitný maklér s bohatými skúsenostami s predajom nehnuteľností a s viac ako 320 spokojnými zákazníkmi od roku 2005. Pôsobím v Košiciach a okolí.

Vo voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, kde s priateľmi vyrážame každú nedeľu ak je to možné a nám praje aj dobré počasie na cyklopotulky. V aute rád počúvam hudbu a ďalšia moja záľuba je vo varení.

Svoju prácu sa snažím robiť korektne,  zodpovedne a hlavne sa usilujem byť pre svojich zákazníkov užitočný s mojimi dlhoročnými skúsenosťami v realitnom biznise. Nakoľko každá realitná transakcia je iná, svojim spôsobom špecifická, je potrebné s každým klientom komunikovať individuálne, aby spokojnosť bola obojstranná - aj na strane predávajúcich a aj na strane kupujúcich.

Špecializujem sa na lokalitu mestskej časti Košice - Nad Jazerom.

 

 


Štefan Čarnoký

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF