Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


KOŠICE - SEVER, SLOVENSKÁ ULICA č. 26, KANCELÁRIA 18 m2

 

PRENAJATÉ

Popis nehnuteľnosti

Na prenájom Vám ponúkam voľnú KANCELÁRIU v lokalite Košice – Sever na 2 poschodí, orientovanú na sever. Veľkosť kancelárie je 18,50 m2 (cca 6m x 3m), je čerstvo vymaľovaná s kobercom, zvislými interiérovými žalúziami a umývadlom s teplou a studenou vodou. Vstup do objektu je počas 24 hodín 7 dní v týždni na čipový zámok a telefonickým vrátnikom. Na parkovisku pred podnikateľským objektom je možné BEZPLATNE PARKOVAŤ (zahrnuté v cene nájomného). Na spoločnej chodbe sa nachádzajú pánske a dámske toalety a spoločná kuchyňka na ohrievanie jedla. Spojenie možne MHD, linka autobusu  číslo 30, alebo zastávka autobusov pri Hati čísla autobusov 27, 36, 71, 72, 15. Možnosť napojenia do internetovej siete Alternet, ANTIK, T-com. (Cena u vybraného poskytovateľa mimo ceny nájmu).

Nájomné zahŕňa: teplá a studená voda, ohrev teplej vody, vykurovanie, odpad, elektrickú energiu, výťah, parkovanie, 24 hodinový prístup 7 dní v týždni (nočný režim od 22:00 hod do 05:00 hod po dohode s prenajímateľom špeciálny režim vstupu), kamerový systém (4 kamery v objekte) pred vchodom do objektu.

CENA: kancelária (216) 18,50 m2 ( 162,80 EUR bez DPH) (207,12 EUR s DPH), (172,60 EUR neplatca DPH)

Budova nemá vydaný energetický certifikát.

Dohodnutá cena nehnuteľnosti je vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.

Ak Vás táto zaujímavá ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si OBHLIADKU.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti. Viac na www.stefancarnoky.sk

Osobná web stránka nehnuteľnosti: https://stefancarnoky.sk/kosice-sever-slovenska-ulica-c-26-kancelaria-18-m2

Cena

 

mesačná platba

 

8,8,- € / 1m2 + 20% platca DPH

8,8,-€ / 1m2 + 6,- € neplatca DPH

Štefan Čarnoký

 

Moje meno je Štefan Čarnoký, som realitný maklér s bohatými skúsenostami s predajom nehnuteľností a s viac ako 320 spokojnými zákazníkmi od roku 2005. Pôsobím v Košiciach a okolí.

Vo voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, kde s priateľmi vyrážame každú nedeľu ak je to možné a nám praje aj dobré počasie na cyklopotulky. V aute rád počúvam hudbu a ďalšia moja záľuba je vo varení.

Svoju prácu sa snažím robiť korektne,  zodpovedne a hlavne sa usilujem byť pre svojich zákazníkov užitočný s mojimi dlhoročnými skúsenosťami v realitnom biznise. Nakoľko každá realitná transakcia je iná, svojim spôsobom špecifická, je potrebné s každým klientom komunikovať individuálne, aby spokojnosť bola obojstranná - aj na strane predávajúcich a aj na strane kupujúcich.

Špecializujem sa na lokalitu mestskej časti Košice - Nad Jazerom.

 

 


Štefan Čarnoký

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF