Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


1 IZBOVÝ BYT, POPRADSKÁ, KOŠICE, TERASA, 33 m2

 

P R E D A N É

Popis nehnuteľnosti

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam pekný 1-izbový byt na sídlisku Terasa na Popradskej  ulici o výmere 33 m2. Byt je v osobnom vlastníctve a vlastníci majú aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod obytným domom. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí 4. poschodového zatepleného bytového domu (energetický certifikát vydaný v roku 2008, triedy B ), ktorý bol komplet rekonštruovaný v roku 2008. Obytný dom je zabezpečený kamerovým systémom.

Byt pozostáva z chodby (1,51 m2 x 2,04 m2 = 3,08 m2) kúpeľne s toaletou (1,34 m2 x 0,88 m2 = 1,2 m2 a 1,76 m2 x 0,97 m2 = 1,7 m2). Kúpeľňa je spojená s toaletou (oddelená stenou) a nachádza sa v nej veľký sprchovací kút, obývacej izby (3,43 m2 x 4,90 m2 = 16,8 m2)  a kuchyne s rozmermi (2,82 m2 x 3,40 m2 = 9,06 m2) so zabudovanými spotrebičmi – elektrická indukčná platňa ZANUSSI , elektrická rúra značky ZANUSSI a zabudovaná práčka z boku plnená.  Na chodbe a v kúpeľni s toaletou je keramická dlažba. V byte boli menené plastové okná v roku 2008 aj rekonštrukcia jadra. Kuchynská linka bola robená na mieru. Čo sa týka energii, mesačné náklady na jednu osobu sú 90,- € (+ 20,- € elektrina, plyn do bytu nie je zavedený). V bytovom dome majú umiestnené dátové káble všetci dostupní operátori v Košiciach.

V okolí je vysoká občianska vybavenosť a príjemne prostredie plné zelene a miesta na oddych a šport. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky a ihriská.

Občianska vybavenosť v okolí bytu: LIDL Potraviny – 300 m – KAUFLAND OC GALÉRIA – 1,2 km – Zástavka autobusov 220 – 400 m - Miestny úrad mestskej časti Západ 1,3 km – Slovenská pošta 1,3 km – ZŠ Kežmarská č. 30 – 120 m.

Byt je bez akýchkoľvek tiarch (Dvaja vlastníci).

Byt je predajom ihneď voľný.

Ak Vás táto ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si so mnou OBHLIADKU, prípadne si vyžiadajte ďalšie informácie.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti.

Viac na www.stefancarnoky.sk  www.reneagency.sk

Osobná web stránka nehnuteľnosti:

https://stefancarnoky.sk/i-izbovy-byt-popradska-kosice-terasa-33-m2

Cena  85 000,- € nutná HOTOVOSŤ

(v prípade viacerých záujemcov o túto ponuku, si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku)

Videoprehliadka

3D scan

Cena

Cena  85 000,- € 

nutná HOTOVOSŤ

Štefan Čarnoký

 

Moje meno je Štefan Čarnoký, som realitný maklér s bohatými skúsenostami s predajom nehnuteľností a s viac ako 320 spokojnými zákazníkmi od roku 2005. Pôsobím v Košiciach a okolí.

Vo voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, kde s priateľmi vyrážame každú nedeľu ak je to možné a nám praje aj dobré počasie na cyklopotulky. V aute rád počúvam hudbu a ďalšia moja záľuba je vo varení.

Svoju prácu sa snažím robiť korektne,  zodpovedne a hlavne sa usilujem byť pre svojich zákazníkov užitočný s mojimi dlhoročnými skúsenosťami v realitnom biznise. Nakoľko každá realitná transakcia je iná, svojim spôsobom špecifická, je potrebné s každým klientom komunikovať individuálne, aby spokojnosť bola obojstranná - aj na strane predávajúcich a aj na strane kupujúcich.

Špecializujem sa na lokalitu mestskej časti Košice - Nad Jazerom.

 

 


Štefan Čarnoký

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF