Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


RODINNÝ DOM - CHALUPA - ZLATNO - V STREDE TROCH NÁRODNÝCH PARKOV

 

ROZĽAHLÝ POZEMOK 4 026 m2

 

 

P R E D A N É

 

Popis nehnuteľnosti

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam RODINNÝ  DOM - CHALUPU v Zlatne (20 obyvateľov), postavenú v  roku 1900. Jedná sa o zdravú drevenú stavbu ktorá prešla v 80-tych rokoch náročnou rekonštrukciou, bola zdvihnutá a spodná časť odizolovaná s novou základovou doskou a základmi s čiastočným podpivničeným, z vonku omietnutá heraklitom, izolovaná brizolitom, omietnutá aj z vnútra, v interiéry steny osadené hrabcovitým pletivom a vápencovou omietkou. Dispozične sa jedná o 3 izbový dom (obývacia izba, a dve spálne ) s kuchyňou, verandou, veľkou vstupnou chodbou a kúpeľnou spojenou s toaletou so sprchovacím kútom. Je osadený v lone prírody v pokojnom prostredí na okraji obce susediaci s lúkami a lesom. Je určený pre budúceho majiteľa, ktorý hľadá rekreačnú nehnuteľnosť, ktorú bude využívať na relax, oddych prípadne celoročné bývanie. Je ihneď obývateľný a voľný, predáva sa čiastočne zariadený.

Nachádza sa na rozľahlom , veľkolepom pozemku o výmere 4 026 m2 – trvalý trávny porast 2 900 m2 , zastavané plochy a nádvoria (druh stavby – rodinný dom) 146 m2, lesný pozemok 980 m2. Vedľa je prístavba v podobe drevárne. V zadnej časti domu sa nachádza vyhĺbená kamenná pivnica o rozmeroch 3 m x 2,7 m = 8,1 m2.

Dom je vo výbornom stave, udržiavaný, suchý bez známok vlhkosti. Okná sú drevené eurookná (osadené v roku 2022). Elektro je 230V/380V. Vykurovanie je sporákom na tuhé palivo značky THERMO MAGNUM s výmenníkom  14,3 kW (v roku 2022 bolo komplet na novo urobené vykurovanie domu), (v obývacej izbe sa nachádza vysoká dobová kachľová pec na tuhé palivo, tak isto aj v ďalších dvoch izbách). Dvere sú drevené v celom dome. Dom je napojený na miestny rozvod elektro a obecnej vody s vodovodnou šachtou, napojený na vlastnú žumpu. Dom má sedlovú plechovú strechu s klampiarskými pozinkovanými konštrukciami a novým náterom. Dom je pravidelného štvoruholníkového pôdorysu (viď prílohy pôdorysu). Podlahy v izbách sú drevené (palubovka, dyle), v kuchyni a na chodbe, verande kúpeľni sú keramické dlažby. V kuchyni sa nachádza veľká kuchynská linka nová pec THERMO MAGNUM na tuhé palivo a indukčná elektrická platňa. Rodinný dom disponuje bezpečnostným zariadením v prípade narušenia. Satelitná televízia SKY-LINK. Na streche je umiestnený dvojkomím pravidelne udržiavaný a čistený. Nový kotol na vykurovanie znašky PROTHERM RAY závesný 9kW na diaľkové spusnenie vykurovania a ohrevu teplej vody prostredníctvom aplikácie v mobile a WIFI s GSM bránou je možné ovládať pomocou telefónu a ovládanie kotla signálom HDO.

Obývateľná plocha domu: veranda 3,18 m x 2,96 m = 9,41 m2 chodba 3,66 m x 2,91 m = 10,65 m2, kuchyňa 3,7 m x 2,94 m = 10,87 m2 ( - komín 0,37 m x 0,46 m = 0,17 m2),  obývacia izba s dobovou kachľovou pecou 3,69 m x 4,87 m = 17,97 m2, izba spálňa 4,82 m x 3,61 m = 17,40 m2, izba 3,39 m x 5,54 m = 18,78 m2, kúpeľňa s toaletou, 1,89 m x 2,09 m = 3,95 m2, chodba do kúpeľne  0,70 m x 1,13 m = 0,79 m2, komora 1 m x 1,12 m = 1,12 m2. V prílohe sa nachádza pôdorys.

Spolu 90,77 m2.

Na povale je moznosť vybudovania obytného podkrovia.  

Občianska vybavenosť v okolí: - Obecný úrad Vaľkovňa 1,9  km, Autobusová zastávka 240 m, Vlaková zastávka Červená Skala 3,7 km, Vlaková zastávka Vaľkovňa 2,1 km, Potraviny Jednota Vaľkovňa 2,7 km, Potraviny Šumiac 4,8 km.

Možnosti v okolí: SKY PARK TELGART 11 km, Brezno 37 km, Muránska Huta 11 km,  Dobšinská ľadová jaskyňa 22 km, Dedinky 34 km. NP Muránska planina, NP Nízke Tatry, NP Slovenský raj ...

Nehnuteľnosti sú bez akýchkoľvek tiarch (jeden vlastník).

Dom nemá vydaný energetický certifikát.

Túto nehnuteľnosť predávam na základe písomného poverenia majiteľov o výhradnom poskytovaní realitných služieb.

Nehnuteľnosť je možné prefinancovať formou hypotekárneho úveru s ktorým Vám rád ochotne a odborne pomôžeme. ZAHOĎTE STAROSTI S VYBAVOVANÍM HYPOTÉKY ... ZARIADIME to za VÁS  v banke BEZPLATNE ... alebo v hotovosti.

Dohodnutá cena nehnuteľnosti je vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.

Ak Vás táto zaujímavá ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si OBHLIADKU.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti. Viac na www.stefancarnoky.sk

Osobná web stránka nehnuteľnosti: https://stefancarnoky.sk/chalupa-zlatno-v-strede-troch-narodnych-parkov

Videoprehliadka

PÔDORYSY & ROZMERY

2d 3d-sw 3d-tilt 3d-top

Cena

 

150 000,- €

Štefan Čarnoký

 

Moje meno je Štefan Čarnoký, som realitný maklér s bohatými skúsenostami s predajom nehnuteľností a s viac ako 320 spokojnými zákazníkmi od roku 2005. Pôsobím v Košiciach a okolí.

Vo voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, kde s priateľmi vyrážame každú nedeľu ak je to možné a nám praje aj dobré počasie na cyklopotulky. V aute rád počúvam hudbu a ďalšia moja záľuba je vo varení.

Svoju prácu sa snažím robiť korektne,  zodpovedne a hlavne sa usilujem byť pre svojich zákazníkov užitočný s mojimi dlhoročnými skúsenosťami v realitnom biznise. Nakoľko každá realitná transakcia je iná, svojim spôsobom špecifická, je potrebné s každým klientom komunikovať individuálne, aby spokojnosť bola obojstranná - aj na strane predávajúcich a aj na strane kupujúcich.

Špecializujem sa na lokalitu mestskej časti Košice - Nad Jazerom.

 

 


Štefan Čarnoký

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF