Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3 IZBOVÝ - ROŽŇAVSKÁ - TERASA - KOŠICE - ZÁPAD - 55 m2

 

P R E D A N É ! ! !

Popis nehnuteľnosti

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam pekný 3-izbový byt s lodžiou na sídlisku Terasa na Rožňavskej  ulici o výmere 55 m2. Byt je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na 3.poschodí z 3. poschodového bytového domu. Začiatkom roku 2023 bytový dom prejde rozsiahlou rekonštrukciou v podobe zateplenia bytového domu a povrchových úprav, výmenou dlažby, zábradlí a presklením lodžie, stropné sušiaky na lodžie, nová viac tepelne izolovaná strecha a výmena jej súčastí, kompletná rekonštrukcia vchodu, rekonštrukcie spoločných priestorov, chodieb a schodištia, pvc podlahy, maľovky, elektro rozvodov, zábradlí, bezpečnostných dverí, zrealizovanie kotvenia bicyklov na steny v kočikárni a ostatné doplnkové vylepšenia. Bytový dom je bez výťahu.

Popis bytu:

Byt pozostáva zo vstupnej chodby (2,88 m x 1,18 m = 3,39 m2), ktorá obsahuje na mieru robenú vešiakovú stenu zrkadlový botník s piatimi vyklápacími skrinkami a veľkým zrkadlom naproti bezpečnostným vchodovým dverám značky Guzma s dvomi zámkami, priezorom a odhlučnením. Samostatného WC so závesnou toaletou Geberit (1,06 m x 0,87 m = 0,92 m2) a na mieru vyhotovenej odkladacej skrinky s poličkami a celej vo farbe dverí, ktorá umožňuje prístup do  manipulačného priestoru stúpačkovej šachty, ktorá obsahuje nové rozvody, vodomery aj plynomer. Kúpeľne cca (1,52 m x 1,96 m = 3,09 m2), s veľkou rohovou vaňou, vstavaným  umývadlom a vstavanou úložnou skrinkou s posuvným systémom dverí. Kúpeľňa s toaletou je murovaná s keramickou dlažbou po stenách a podlahe a štýlovými murovanými poličkami.  Obývacej izby (4,73 m x 3,60 m = 17,02 m2), kuchyne s rozmermi (2,99 m x 1,64 m = 6,90 m2), spálne so zrkadlovou vstavanou skriňou na mieru (4,70 m x 2,69 m = 12,64 m2) a detskej izby so vstavanou zrkadlovou skriňou na mieru (4,70 m x 2,16 m = 10,15 m2). V celom byte je v jednej tónine laminátová plávajúca podlaha. V byte boli menené vysoko kvalitné a nadštandardné plastové okná ( značka Trocal - prevedenie Zlatý dub) a prevedená aj kompletná rekonštrukcia jadra, nové stierky na stenách a znížený sadrokartónový strop s bodovými svetlami v celom byte. Byt je čerstvo vymaľovaný. Veľká kuchynská linka na mieru s rozsiahlym pultom v tvare U a logicky vypracovanými pracovnými zónami obsahuje 7 šuplíkov a 21 skriniek. Celý pult v tvare U má dĺžku 5,71 m spolu aj s plynovou varnou doskou so štyrmi horákmi aj integrovaným zapaľovaním a nerezovým dvoj drezom s odkvapkávačom. Kuchynská linka je so zabudovanými spotrebičmi, umývačka riadu (Whirlpool), mikrovlnná rúra (Whirlpool), elektrická rúra (Elektrolux), plynová varná doska (Elektrolux) výsuvný digestor (Elektrolux) zabudovaná práčka (Samsung). Je orientovaný na juhovýchod, to znamená, že v poobedňajších hodinách je v letných mesiacoch v byte príjemný chládok a dá sa vychutnať poobedňajšia kávička v chládku na lodžii o rozmeroch (5,81 m2 x 1,08 m2 = 6,28 m2). Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné, značky GUZMA. K bytu prislúcha aj komora pred vstupom do bytu  o veľkosti (1,09 m x 1,59 m = 1,73 m2). Čo sa týka energií, mesačné náklady na dve osoby sú: Správca bytu Správa Domov Košice s.r.o. 195,- € (+ 22,- € elektrina, 4,- € plyn). Čo sa týka internetu, je tu zriadený spolu s TV od spol. UPC. V byte je už urobená aj predpríprava na prípadný satelit. V bytovom dome majú umiestnené dátové káble všetci dostupní operátori v Košiciach. Byt na loggii úž bol vo vlastnej réžii zateplený čo v preplatkoch na kúrení prináša 400€ až 500€ ročne.

V okolí je vysoká občianska vybavenosť a príjemne prostredie plné zelene a miesta na oddych a šport. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky a ihriská.

VÝHODY:

Občianska vybavenosť v okolí bytu: FRESH Luník VII – 700 m – KAUFLAND OC GALÉRIA  – 1,2 km – TESCO – 1,5 km – Zástavka autobusov č. 10, 32, 34, N3, N4, 900 m, električiek č. 6, 9, R3, R4, 600 m - Miestny úrad mestskej časti Západ 1,1 km – Slovenská pošta 11 – 650 m – ZŠ Trebišovská – 300 m, 8 ročné Gymnázium Trebišovská 10 – 300 m, Materská škola Humenská č. 51 – 700 m, Materská škola Trebišovská č. 11 – 400 m.

Ak Vás táto ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si so mnou OBHLIADKU, prípadne si vyžiadajte ďalšie informácie.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti.

Viac na www.stefancarnoky.sk  www.reneagency.sk

Osobná web stránka nehnuteľnosti:

https://stefancarnoky.sk/3-izbovy-roznavska-terasa-kosice-zapad-55-m2

 

(v prípade viacerých záujemcov o túto ponuku, si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku)

Videoprehliadka

3D scan

Cena

 

z 169 900,- €

 

 


139 900,- €

 

Štefan Čarnoký

 

Moje meno je Štefan Čarnoký, som realitný maklér s bohatými skúsenostami s predajom nehnuteľností a s viac ako 320 spokojnými zákazníkmi od roku 2005. Pôsobím v Košiciach a okolí.

Vo voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, kde s priateľmi vyrážame každú nedeľu ak je to možné a nám praje aj dobré počasie na cyklopotulky. V aute rád počúvam hudbu a ďalšia moja záľuba je vo varení.

Svoju prácu sa snažím robiť korektne,  zodpovedne a hlavne sa usilujem byť pre svojich zákazníkov užitočný s mojimi dlhoročnými skúsenosťami v realitnom biznise. Nakoľko každá realitná transakcia je iná, svojim spôsobom špecifická, je potrebné s každým klientom komunikovať individuálne, aby spokojnosť bola obojstranná - aj na strane predávajúcich a aj na strane kupujúcich.

Špecializujem sa na lokalitu mestskej časti Košice - Nad Jazerom.

 

 


Štefan Čarnoký

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF