Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3 IZBOVÝ - ROŽŇAVSKÁ - TERASA - KOŠICE - ZÁPAD - 55 m2

Popis nehnuteľnosti

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam pekný 3-izbový byt s lodžiou na sídlisku Terasa na Rožňavskej  ulici o výmere 55 m2. Byt je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na 3.poschodí z 3. poschodového bytového domu. Začiatkom roku 2023 bytový dom prejde rozsiahlou rekonštrukciou v podobe zateplenia bytového domu a povrchových úprav, výmenou dlažby, zábradlí a presklením lodžie, stropné sušiaky na lodžie, nová viac tepelne izolovaná strecha a výmena jej súčastí, kompletná rekonštrukcia vchodu, rekonštrukcie spoločných priestorov, chodieb a schodištia, pvc podlahy, maľovky, elektro rozvodov, zábradlí, bezpečnostných dverí, zrealizovanie kotvenia bicyklov na steny v kočikárni a ostatné doplnkové vylepšenia. Bytový dom je bez výťahu.

Popis bytu:

Byt pozostáva zo vstupnej chodby (2,88 m x 1,18 m = 3,39 m2), ktorá obsahuje na mieru robenú vešiakovú stenu zrkadlový botník s piatimi vyklápacími skrinkami a veľkým zrkadlom naproti bezpečnostným vchodovým dverám značky Guzma s dvomi zámkami, priezorom a odhlučnením. Samostatného WC so závesnou toaletou Geberit (1,06 m x 0,87 m = 0,92 m2) a na mieru vyhotovenej odkladacej skrinky s poličkami a celej vo farbe dverí, ktorá umožňuje prístup do  manipulačného priestoru stúpačkovej šachty, ktorá obsahuje nové rozvody, vodomery aj plynomer. Kúpeľne cca (1,52 m x 1,96 m = 3,09 m2), s veľkou rohovou vaňou, vstavaným  umývadlom a vstavanou úložnou skrinkou s posuvným systémom dverí. Kúpeľňa s toaletou je murovaná s keramickou dlažbou po stenách a podlahe a štýlovými murovanými poličkami.  Obývacej izby (4,73 m x 3,60 m = 17,02 m2), kuchyne s rozmermi (2,99 m x 1,64 m = 6,90 m2), spálne so zrkadlovou vstavanou skriňou na mieru (4,70 m x 2,69 m = 12,64 m2) a detskej izby so vstavanou zrkadlovou skriňou na mieru (4,70 m x 2,16 m = 10,15 m2). V celom byte je v jednej tónine laminátová plávajúca podlaha. V byte boli menené vysoko kvalitné a nadštandardné plastové okná ( značka Trocal - prevedenie Zlatý dub) a prevedená aj kompletná rekonštrukcia jadra, nové stierky na stenách a znížený sadrokartónový strop s bodovými svetlami v celom byte. Byt je čerstvo vymaľovaný. Veľká kuchynská linka na mieru s rozsiahlym pultom v tvare U a logicky vypracovanými pracovnými zónami obsahuje 7 šuplíkov a 21 skriniek. Celý pult v tvare U má dĺžku 5,71 m spolu aj s plynovou varnou doskou so štyrmi horákmi aj integrovaným zapaľovaním a nerezovým dvoj drezom s odkvapkávačom. Kuchynská linka je so zabudovanými spotrebičmi, chladnička (LG s ovládaním a aplikáciou cez wifi), umývačka riadu (Whirlpool), mikrovlnná rúra (Whirlpool), elektrická rúra (Elektrolux), plynová varná doska (Elektrolux) výsuvný digestor (Elektrolux) zabudovaná práčka (Samsung). Je orientovaný na juhovýchod, to znamená, že v poobedňajších hodinách je v letných mesiacoch v byte príjemný chládok a dá sa vychutnať poobedňajšia kávička v chládku na lodžii o rozmeroch (5,81 m2 x 1,08 m2 = 6,28 m2). Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné, značky GUZMA. K bytu prislúcha aj komora pred vstupom do bytu  o veľkosti (1,09 m x 1,59 m = 1,73 m2). Čo sa týka energií, mesačné náklady na dve osoby sú: Správca bytu Správa Domov Košice s.r.o. 195,- € (+ 22,- € elektrina, 4,- € plyn). Čo sa týka internetu, je tu zriadený spolu s TV od spol. UPC. V byte je už urobená aj predpríprava na prípadný satelit. V bytovom dome majú umiestnené dátové káble všetci dostupní operátori v Košiciach. Byt na loggii úž bol vo vlastnej réžii zateplený čo v preplatkoch na kúrení prináša 400€ až 500€ ročne.

V okolí je vysoká občianska vybavenosť a príjemne prostredie plné zelene a miesta na oddych a šport. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky a ihriská.

VÝHODY:

Občianska vybavenosť v okolí bytu: FRESH Luník VII – 700 m – KAUFLAND OC GALÉRIA  – 1,2 km – TESCO – 1,5 km – Zástavka autobusov č. 10, 32, 34, N3, N4, 900 m, električiek č. 6, 9, R3, R4, 600 m - Miestny úrad mestskej časti Západ 1,1 km – Slovenská pošta 11 – 650 m – ZŠ Trebišovská – 300 m, 8 ročné Gymnázium Trebišovská 10 – 300 m, Materská škola Humenská č. 51 – 700 m, Materská škola Trebišovská č. 11 – 400 m.

Ak Vás táto ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si so mnou OBHLIADKU, prípadne si vyžiadajte ďalšie informácie.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti.

Viac na www.stefancarnoky.sk  www.reneagency.sk

Osobná web stránka nehnuteľnosti:

https://stefancarnoky.sk/3-izbovy-roznavska-terasa-kosice-zapad-55-m2

 

(v prípade viacerých záujemcov o túto ponuku, si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku)

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Cena

 

z 169 900,- €

 

NOVÁ CENA


149 900,- €

 

Štefan Čarnoký

 

Moje meno je Štefan Čarnoký, som realitný maklér s bohatými skúsenostami s predajom nehnuteľností a s viac ako 320 spokojnými zákazníkmi od roku 2005. Pôsobím v Košiciach a okolí.

Vo voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, kde s priateľmi vyrážame každú nedeľu ak je to možné a nám praje aj dobré počasie na cyklopotulky. V aute rád počúvam hudbu a ďalšia moja záľuba je vo varení.

Svoju prácu sa snažím robiť korektne,  zodpovedne a hlavne sa usilujem byť pre svojich zákazníkov užitočný s mojimi dlhoročnými skúsenosťami v realitnom biznise. Nakoľko každá realitná transakcia je iná, svojim spôsobom špecifická, je potrebné s každým klientom komunikovať individuálne, aby spokojnosť bola obojstranná - aj na strane predávajúcich a aj na strane kupujúcich.

Špecializujem sa na lokalitu mestskej časti Košice - Nad Jazerom.

 

 


Štefan Čarnoký

Kontaktný formulár