Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


1-IZBOVÝ BYT, ČINGOVSKÁ ULICA, NAD JAZEROM

MALÝ ÚTULNÝ BYTÍK, KOMPLET REKONŠTRUKCIA

 

* * * P R E D A N É * * *

Popis nehnuteľnosti

* * * P R E D A N É * * *

*** R E Z E R V O V A N É ZA 42 D N Í ***

 

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam slnečný menší jednoizbový byt na sídlisku Nad Jazerom na Čingovskej ulici o výmere 26 m2. V okolí je výborná občianská vybavenosť a dostatok zelene. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 9. poschodového bytového domu ktorý bol kolaudovaný v roku 1973, s novým výťahom ( rok 2016). Byt je bez lodžie a pivnice, kuchyňa aj izba sú orientované na západ na Slaneckú cestu. Na východnej strane, na ktorú je orientovaná spoločná chodba, sa nachádza priestranný park so stromami, množstvom okolitej zelene, neďaleko  tečie rieka Hornád.  

Byt je po 4 ročnej kompletnej rekonštrukcii bytového jadra a tiež boli vymenené okná za plastové, nové stierky v celom byte, elektroinštalácia v jadre, izbe a kuchyni, nové elektrické zásuvky. Vchodové dvere sú bezpečnostné. V kuchyni je menená kuchynská linka, podlaha v izbe je z laminátu, na chodbe je keramická dlažba a zrkadlová stena na mieru. V spoločnej kúpeľni s toaletou sa nachádza sprchovací kút a umývadlo. Náklady na bývanie predstavujú čiastku na jednu osobu 86,9,- € (nájomné pre správcu bytu + energie podľa spotreby: plyn 11,- €, elektrina 22,- €, Antik 20,- €). Dispozíciu bytu je možné vzhliadnuť v prezentácii v nákrese pôdorysu, ale pre úplnosť: Izba: 4,60 m x 3,55 m = 16,33 m2, Kuchyňa: 2,15 m x 1,64 m = 3,52 m2, WC s Kúpeľňou: 2,10 m x 1,70 m = 3,57 m2, Chodba 2,15 m x 1,22 m = 2,62 m2. Spolu 26,04 m2. Kumbál na spoločnej chodbe 0.82 m x 1,12 m = 0,91 m2

V byte je natiahnutý kábel pre internet od spoločnosti Antik. V bytovom dome majú umiestnené dátové káble aj ostatní operátori ako sú – Telekom, Orange, UPC.

Občianska vybavenosť v okolí bytu: BILLA - 550 m – TESCO - 350 m - KAUFLAND 350 m - OC IDEA 400 m - Zástavka autobusov a električiek 150 m - Miestny úrad mestskej časti Nad Jazerom 700 m – Slovenská pošta 750 m - Základná škola ZŠ Jozefa Urbana, Jenisejská 22, Súkromná základná škola Dneperská, Dneperská 1, ZŠ Družicová 4, Družicová 4.

Byt je voľný po vyplatení kúpnej ceny max. do 30 dní.

Túto nehnuteľnosť predávame na základe písomného poverenia majiteľa o výhradnom poskytovaní realitných služieb.

Nehnuteľnosť je možné pre financovať formou hypotekárneho úveru, s ktorým Vám ochotne a odborne pomôžeme. ZAHOĎTE STAROSTI S VYBAVOVANÍM HYPOTÉKY ... ZARIADIME to za VÁS v banke BEZPLATNE ...

Cena nehnuteľnosti je uvedená už vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.

Ak niekoho táto ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si OBHLIADKU.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti. Viac na www.stefancarnoky.sk

Videoprehliadka

Kontakt

prava-e-mail

Adresa

Slovenská 26,
Košice - Slovenská 26

Telefón

Sociálne siete

Cena

52 000,00 EUR 

REFERENCIE MOJICH KLIENTOV

 

MOJE SLUŽBY

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF