Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


ZÁHRADA - NIŽNÁ ÚVRAŤ - NIŽNÝ HERINGEŠ - 605 m2

 

P R E D A N É

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ V AUKCII ZA 12 200,- €

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam ZÁHRADU v lokalite NIŽNÁ ÚVRAŤ  neďaleko Prvosienkovej ulice, mestská časť VYŠNÉ OPÁTSKE a je len 900 m vzdialená od štvorprúdovej hlavnej cesty smerom po Južnom nábreží, alebo z vrchnej časti lokality PANORAMA od kruhového objazdu je vzdialená 850 m.

Záhrada má tvar trojuholníka (viď. priložená fotodokumentácia), v spodnej časti má dĺžku od vstupu cca 54 m, z vrchnej časti cca 45 m a najkratšia strana má dĺžku cca 28 m - pozostáva z jednej parcely o výmere 605 m2 – záhrada. Z vrchnej časti je oplotená, zo spodnej na 90%. K pozemku vedie z dvoch strán príjazdová spevnená cesta. Na pozemku je možné zastavať plochu 10% z výmery 60,5 m2 (napríklad nová rekreačná chata, rekreačné bývanie). V prednej  časti od vstupu sa nachádzajú väčšie listnaté stromy. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy a pozostatok kovovej konštrukcie na vinič. Oproti záhrade sa nachádza elektrické vedenie, kde je možné zriadiť odberné miesto elektrickej energie na hranici záhrady. V tejto lokalite je záhradný vodovod, ktorý sa cez zimné obdobie odstavuje, v prípade záujmu je potrebné sa na neho pripojiť na vlastné náklady. (Len pre informáciu, na vedľajšom pozemku sa nachádza 14 m studňa).

Pozemok je bez akýchkoľvek tiarch (jeden vlastník). 

Túto nehnuteľnosť predávam na základe písomného poverenia majiteľa o výhradnom poskytovaní realitných služieb.

Cena nehnuteľnosti je uvedená už vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.

Ak Vás táto ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si OBHLIADKU, prípadne si vyžiadajte ďalšie informácie. Prípadne sa môžete ísť pozrieť priamo na miesto, kde môže stáť VAŠA REKREAČNÁ CHATA.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti.

Viac na:

 www.stefancarnoky.sk

www.reneagency.sk

Cena  8 600,- €

14,21,- € / 1m2

(v prípade viacerých záujemcov o túto ponuku, si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku)

Cena

 

8 600,- €

(v prípade viacerých záujemcov o túto ponuku, si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku)

Štefan Čarnoký

 

Moje meno je Štefan Čarnoký, som realitný maklér s bohatými skúsenostami s predajom nehnuteľností a s viac ako 320 spokojnými zákazníkmi od roku 2005. Pôsobím v Košiciach a okolí.

Vo voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, kde s priateľmi vyrážame každú nedeľu ak je to možné a nám praje aj dobré počasie na cyklopotulky. V aute rád počúvam hudbu a ďalšia moja záľuba je vo varení.

Svoju prácu sa snažím robiť korektne,  zodpovedne a hlavne sa usilujem byť pre svojich zákazníkov užitočný s mojimi dlhoročnými skúsenosťami v realitnom biznise. Nakoľko každá realitná transakcia je iná, svojim spôsobom špecifická, je potrebné s každým klientom komunikovať individuálne, aby spokojnosť bola obojstranná - aj na strane predávajúcich a aj na strane kupujúcich.

Špecializujem sa na lokalitu mestskej časti Košice - Nad Jazerom.

 

 


Štefan Čarnoký

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF