Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


STAVEBNÝ POZEMOK, NÁLEPKOVO - TRETÍ HÁMOR

3 054 m2

 

* * P R E D A N É * *

Popis nehnuteľnosti

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam KRÁSNY, ROVINATÝ stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu alebo chaty v obci NÁLEPKOVO v časti TRETÍ HÁMOR.

Pozemok sa nachádza pod málo frekventovanou železničnou traťou smer Červená skala na rovinatom mieste v Hnileckej doline s malebnou okolitou prírodou a lesmi. Pozemok je neoplotený s možnosťou napojenia na elektr. energiu.

Pozemok má tvar skoseného obdĺžnika (viď. priložená fotodokumentácia), má šírku v zadnej časti cca 46 m a dĺžku na kratšej strane cca 52 m a dĺžka na dlhšej strane cca 80 m a v zošikmenej prednej časti je dĺžka cca 50 m. Celková výmera pozemku je 3 054 m2. Pozemok bol riadne vyznačený v teréne a korešponduje s listom vlastníctva a celkovou výmerov ako je uvedené t.j. 3 054 m2. K pozemku vedie príjazdová spevnená cesta vo vlastníctve obce Nálepkovo. Pozemok je určený sa výstavbu chaty, alebo rodinného domu kde disponujeme s vyjadrením stavebného úradu v Nálepkove o možnosti využitia predmetného pozemku na stavebné účely.

Občianska vybavenosť v okolí: obec Nálepkovo informácie o obci na   https://www.nalepkovo.sk/ Zástavka vlaku – 750 m, Potraviny – 700 m. Lyžiarský vlek sa nachádza 4,5 km od pozemku https://www.nalepkovo.sk/navstevnik/lyziarsky-vlek-nalepkovo-krecno/

 

Pozemok je bez akýchkoľvek tiarch (jeden vlastník). 

Túto nehnuteľnosť predávam na základe písomného poverenia majiteľa o výhradnom poskytovaní realitných služieb.

Cena nehnuteľnosti je uvedená už vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.

Ak Vás táto zaujímavá ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si OBHLIADKU, prípadne si vyžiadajte ďalšie informácie. Prípadne sa môžete ísť pozrieť priamo na miesto, kde bude stáť VAŠE VYSNÍVANÉ BÝVANIE ALEBO REKREAČNÁ CHATA.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti. Viac na www.stefancarnoky.sk

www.reneagency.sk

Cena pozemku 24 500,- €

8,- € / 1m2

Videoprehliadka

Cena

24 500,- €

8,- € / 1m2

Štefan Čarnoký

 

Moje meno je Štefan Čarnoký, som realitný maklér s bohatými skúsenostami s predajom nehnuteľností a s viac ako 320 spokojnými zákazníkmi od roku 2005. Pôsobím v Košiciach a okolí.

Vo voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, kde s priateľmi vyrážame každú nedeľu ak je to možné a nám praje aj dobré počasie na cyklopotulky. V aute rád počúvam hudbu a ďalšia moja záľuba je vo varení.

Svoju prácu sa snažím robiť korektne,  zodpovedne a hlavne sa usilujem byť pre svojich zákazníkov užitočný s mojimi dlhoročnými skúsenosťami v realitnom biznise. Nakoľko každá realitná transakcia je iná, svojim spôsobom špecifická, je potrebné s každým klientom komunikovať individuálne, aby spokojnosť bola obojstranná - aj na strane predávajúcich a aj na strane kupujúcich.

Špecializujem sa na lokalitu mestskej časti Košice - Nad Jazerom.

 

 


Štefan Čarnoký

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF