RODINNÝ DOM, VEĽKÝ FOLKMÁR, OKRES GELNICA

MENŠÍ DOM – CHALUPA - VEĽKÝ FOLKMAR

OBYTNÁ PLOCHA 106 m2

 

* * * P R E D A N É * * *

Popis nehnuteľnosti

* * *  R E Z E R V O V A N É  * * *

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam menší dvojizbový rodinný dom, vhodný na chalupu s rekreačným využitím 33 km z centra Košíc smerom na Jahodnú v obci Veľký Folkmar, ktorá je od okresného mesta Gelnice vzdialená 9,5 kilometra.

Dom s menším pozemkom sa nachádza v pokojnej prechodovej uličke z hornej strany 110 a spodnej 170 m od hlavnej cesty. Je severozápadne orientovaný s menším dvorom na oplotenom pozemku okrem susediacej časti so susedným domom o výmere 177 m2 (zastavané plochy a nádvoria), 223 m2 (zastavané plochy a nádvoria), spolu 400 m2.

Je v pôvodnom stave, pozostávajúci z novšej a staršej časti, postavený v 19. storočí, mladšia časť bola postavená v roku 1931. V roku 1974 dom prešiel v novšej časti rekonštrukciou, kde bola k domu pristavaná veranda. Postavený je na kamenných základov, múry sú z kameňa, novšia časť z tehál. Šírka obvodových múrov aj v novšej časti je 70 cm. Je omietnutý klasickým brizolitom, s pôvodnými dverami a oknami. Strecha je sedlová – pokrytá pálenou škridlou, dva komíny.

Po vstupe za vchodovými dverami sa nachádza veranda 1,80 m x 5,03 m = 9,05 m2 , ktorá pokračuje chodbou 2,80 m x 5,14 m = 14,39 m2, z ktorej sa vchádza do kuchyne, komory, kúpeľne a izby, ktorá sa nachádza v staršej časti domu s rozmermi 5,10 m x 4,50 m = 22,95 m2 kde sa nachádza staršia dobová kachľová pec na tuhé palivo. Z kuchyne sa dostaneme do veľkej obývacej izby s rozlohou 5,17 m x 5,39 m = 27,86 m2, kde sa nachádza dobová kachľová piecka na tuhé palivo. Podlahy sú drevené z klasických palubových dosiek. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou a klasickým šporákom na tuhé palivo. Rozmery kuchyne sú 3,63 m x 5,10 m = 18,51 m2. Vedľa kuchyne sa nachádza praktická veľká komora. Samotné rozmery komory sú 3,10 m x 2,86 m = 8,86 m2. Kúpeľňa je vybavená klasickou vaňou a umývadlom a pieckou na tuhé palivo na ohrev vody a toaletou. Rozmery kúpeľne sú 1,82 m x 2,86 m = 5,20 m2.Celkovo je obývateľná plocha 106,82 m2.

Vedľa domu sa nachádza dreváreň, uhliarka - sklad uhlia a suché WC. Pod domom sa nachádza malá kuchyňa s pekárnikom a pivnica, ktorá v minulosti slúžila na uskladňovanie zemiakov a zeleniny.

Inžinierske siete: Elektrina nové vedenie - 220V. Voda – obecný vodovod. Žumpa. Obecná – Kanalizácia je v obci - možnosť napojenia. Plyn – prípojka gamatky. Momentálne zrušené odberné miesto pre odber plynu. (náklady plyn - 77,-€, elektrika - 17,- €, voda spotreba 1m3 - je za 49 centov).

Občianska vybavenosť v okolí: - obec Veľký Folkmar a ponúka občiansku vybavenosť -  Základná škola s materskou školou, školská jedáleň, kultúrny dom, Obecný úrad, kostol (Evanjelický aj Rímskokatolícky), pošta, večierka, pohostinstvo, futbalové ihrisko. Zástavka autobusov – 200 m, Zástavka vlaku Jaklovce – 4,1 km, Obecný úrad Veľký Folkmar– 210 m, potraviny Milk-Agro 260 m, 20 km autom lyžiarske stredisko Jahodná, 4,1 km vodná nádrž RUŽÍN z Jakloviec, 2,9 km Folkmarska skala.

Nehnuteľnosti sú bez akýchkoľvek tiarch (jeden vlastník).

VÝHODY: Tiché miesto v malebnej dedinke v blízkosti Košíc.

NEVÝHODY: Možno menší pozemok.

Túto nehnuteľnosť predávam na základe písomného poverenia majiteľa o výhradnom poskytovaní realitných služieb.

Nehnuteľnosť je možné prefinancovať formou hypotekárneho úveru s ktorým Vám rád ochotne a odborne pomôžeme. ZAHOĎTE STAROSTI S VYBAVOVANÍM HYPOTÉKY ... ZARIADIME to za VÁS  v banke BEZPLATNE ...

Cena nehnuteľnosti je uvedená už vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.

Ak Vás táto zaujímavá ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si OBHLIADKU.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti. Viac na www.stefancarnoky.sk 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Kontakt

prava-e-mail

Adresa

Slovenská 26, 040 01 Košice

Telefón

Sociálne siete

 

Stiahnite si E-Book ZADARMO PRE VÁS

7 najčastejších chýb pri predaji nehnuteľnosti

Cena

21 000,00 EUR

REFERENCIE MOJICH KLIENTOV

 

MOJE SLUŽBY

Kontaktný formulár